NOWE ŻYCIE W JEZUSIE

Rozpoczynamy Wielki Post. Jego celem jest m. in. nasze nawrócenie, nasza przemiana. Mam nadzieję, że pomogą nam w tym rekolekcje parafialne, nabożeństwa pokutne, takie jak Drogi krzyżowe czy Gorzkie żale, na które gorąco was zapraszam. Ufam, że w tej przemianie naszego życia mogą okazać się pomocne i te konferencje, których będziecie mogli posłuchać na naszym parafialnym youtubie (jeżeli ktoś jeszcze z niego nie korzystał i nie wie jak znaleźć, to wystarczy w wyszukiwarce wpisać: parafia straconka youtube). Konferencje te zostały wygłoszone na letnich rekolekcjach dla Wspólnoty Odnowy Wiary z naszej parafii w 2022 r. Zachęcam do wysłuchania i rozważenia ich treści, zachęcam do przemodlenia ich i zastosowania w życiu. Niech Duch Święty sprawi, aby i one pomogły wam w znalezieniu tego nowego życia, do którego zaprasza nas Bóg przez Jezusa Chrystusa.

Link do 1 konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=Q3VKM1TpilU&t=1s