OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Święto Chrztu Pańskiego13. 01. 2019 r.

Dzisiejszą niedzielę, 13 stycznia, przeżywamy jako Święto Chrztu Pańskiego. Przypominamy, że dziś o godz. 15.00 będzie miało miejsce w naszym kościele wspólne kolędowanie z udziałem dzieci z przedszkola, scholi MB Pocieszenia i kapeli góralskiej ze Straconki.

W tym tygodniu:

W poniedziałek, 14 stycznia, obchodzony jest Dzień migranta i uchodźcy. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy z różnych powodów muszą opuszczać swe Ojczyzny i rodziny.

W środę, 16 stycznia, zapraszamy na godz. 17.45 na nabożeństwo do MB Pocieszenia.

W czwartek, 17 stycznia, wspomnienie św. Antoniego, opata. W tym dniu Kościół katolicki w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu. Z racji kolędy w czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W piątek, 18 stycznia, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

W sobotę, 19 stycznia, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. W tym dniu kończymy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Do czwartku osoby, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a chciałyby zaprosić księdza na dodatkową kolędę mogą jeszcze w zakrystii podać swoje adresy. Początek dodatkowej kolędy o godz. 14.00.

W przyszłą niedzielę, 20 stycznia, zapraszamy na koncert Tingle – Tangle Band, który wystąpi z autorskimi aranżacjami kolęd. Członkami zespołu są nasi parafianie Maciej Janusz i Krystian Procner. Początek koncertu o godz. 19.00.

Stowarzyszenie „Straconka moim domem” zaprasza do wspólnego wyjścia do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Spektakl będzie 15. 03. 2019 r. (piątek) o godz.19.00. Sztuka nosi tytuł „Makbet”. Cena biletu 40 zł. Zapisy u Pani Eweliny w bibliotece w budynku przychodni.

W gablotce przed kościołem znajdziemy informację na temat kierunków zagospodarowania przestrzennego Bielska – Białej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.