OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28. 02. 2021 r.

Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. Po Mszach Świętych ofiarą do puszek będziemy mogli wesprzeć dzieci z Afryki w ramach dzieła Ad gentes. Bóg zapłać za złożone dla nich ofiary. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15.

W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pokutnych. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową: dzieci o godz. 16.30, a młodzież i dorosłych – o godz. 17.15. Są one także transmitowane na naszym parafialnym YouTubie.

W tym tygodniu:

W środę, 3 marca na godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia;

W czwartek, 4 marca – święto św. Kazimierza, królewicza;

W piątek, 5 marcapo rannej Mszy Św. odwiedzimy chorych i starszych mieszkańców naszej parafii z posługą sakramentalną. Prosimy o zgłoszenie ich adresów w zakrystii.

W sobotę, 6 marca – zapraszamy na godz. 17.15 na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

Przy wejściach do kościoła są wyłożone Paschaliki i baranki wielkanocne. Będą one także w WIWI Samie. Zabierając je będzie można złożyć ofiary, z których zorganizujemy pomoc przedświąteczną dla tych wszystkich, którzy ucierpieli, zostali pozbawieni środków do życia z powodu epidemii. W ich imieniu Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, zaglądania na naszą parafialną stronę internetową i czytania naszej parafialnej gazetki. Zachęcamy też do śledzenia diecezjalnej strony internetowej, a także innych stron katolickich, aby korzystać z rekolekcji wielkopostnych transmitowanych na nich. Jak zawsze dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób w tym trudnym czasie wspierają naszą parafię. Bóg zapłać za wszelką okazywaną troskę i pomoc.