ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKĘ
ZAPROSZENIE KS. BISKUPA do udziału w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę A. D. 2026 Drodzy Diecezjanie! Serdecznie zapraszam do udziału w XXXV Pieszej Pielgrzymce naszej diecezji na Jasną Górę, która w tym roku wyrusza pod hasłem: „Powołani by iść, posłani by głosić”. Na pielgrzymi szlak można wyjść z…




