Nasz parafialny odpust

W najbliższą niedzielę, 1 września, będziemy przeżywać w naszej parafialnej wspólnocie uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej pocieszenia. Msze Św. będą odprawione o godz. 8.00, 11.30 i 18.00. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi i kazanie wygłosi ks. dr Jerzy Pytraczyk, ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym w Krakowie. Po Mszy Św. przejdziemy wokół kościoła w procesji eucharystycznej. Do wzięcia udziału w tej naszej parafialnej uroczystości zapraszamy wszystkich parafian, a także chór parafialny i scholę, orkiestrę góralską, ojców i matki do niesienia baldachimu i feretronów, młodzież do niesienia chorągwi i dzieci przedszkolne do sypania kwiatów i dzwonienia. W tym dniu postarajmy się także skorzystać z przywileju uzyskania odpustu zupełnego (warunki potrzebne do jego uzyskania umieszczone są na tablicy ogłoszeń).