Bosko Cup 2018

Zdjęcia: parafia © B-B Straconka
Eliminacje do turnieju finałowego Bosko Cup nasi ministranci rozegrali w dniu 17.11.2018 na hali Zespołu Szkół Samochodowych w Bielsku – Białej.  Do ostatniego gwizdka sędziego nasza drużyna walczyła o awans. Przysłowiowe ,,Pszczółki” tak zostaliśmy nazwani przez organizatorów,  pokazały bardzo piękny poziom i emocje. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Szymon Fuczik i Karol Żmuda. A wyniki były następujące:
Grupa A
Bystra
1:2
Wapienica
Sułkowice
0:0
Straconka
 
 
 
Bystra
4:1
Straconka
Wapienica
1:3
Sułkowice
Bystra
0:0
Sułkowice
 
Wapienica
2:4
Straconka
Tabela grupy A
Lp.
Nazwa parafii
Mecze
Punkty
Bramki zdobyte
Bramki stracone
1
Sułkowice Łęg – Miłosierdzia Bożego
3
5
3
1
2
Bystra Krakowska – Najdroższej Krwi Pana Jezusa
3
4
5
3
3
B – B Straconka – MB Pocieszenia
3
4
5
6
4
B – B Wapienica – św. Franciszka z Asyżu
3
3
5
8