W piątek 28 marca ks. bp Roman Pindel udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej w tym roku przystąpiło 56 osób, które przez ostatnie siedem miesięcy przygotowywały sie do tej chwili uczestnicząc w specjalnym cyklu spotkań tematycznych prowadzonych przez znanych w środowisku bielskim księży i osoby świeckie. "Pragniemy, aby Duch Św., którego otrzymamy umocnił nas do mężnego wyznawania wiary i do postępowania wg jej zasad" - to treść wezwania wypowiadanego przez kandydatów w czasie udzielnego sakramentu bierzmowania. Życzymy tym młodym mieszkańcom naszej parafii, aby dary Ducha Św. umacniały szlachetność ich życia, a sakrament bierzmowania, który przyjęli niech wspomaga ich w życiu zgodnym z wyznawana wiarą.

 

Bielsko - Biała Straconka 29.03.2014r.                                                                                                         ks. RJ.  

do aktualności                                                                                                                                                                                                    foto: Grzegorz Pysz