UROCZYSTY KONCERT DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI DNIA MATKI

 

Spośród ludzi całego świata najbardziej cię kocha mama i tata – to piękne i prawdziwe  przysłowie znamy wszyscy, a szczególnie znają je dzieci z naszej Parafii, które już po raz kolejny postanowiły zadedykować to jedno i wyjątkowe majowe popołudnie wszystkim matkom w Straconce. Dzięki aktywnemu wsparciu  Akcji Katolickiej mogliśmy wspólnie przeżywać chyba jedyny w swoim rodzaju w naszym mieście koncert skierowany dla naszych mam, również skierowany ku czci naszej Matki Bożej Pocieszenia  opiekunki naszego Kościoła. W pięknym popisie wzięły udział uczennice i uczniowie Państwowej  Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Bielsku – Białej, uczniowie Szkoły nr 26 w naszej Parafii, p. Marta Sandurska studentka II-go roku Śląskiego Uniwersytetu Muzycznego w Cieszynie, Schola Parafialna oraz gościnnie wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „BIELSKO” pod dyrekcją p. Bożeny Bieńczyk. Zachwycił nas wszystkich obecnych kunszt i nadzwyczajny talent muzyczny każdego z uczestników występu. Z pewnością każdy z tych młodych artystów wzruszył może i do łez najbliższą rodzinę, a szczególnie swoją mamę, która obecna na koncercie przyjmowała każdy jego akord skierowany przed wszystkim do samej siebie. Składamy serdeczne podziękowania każdemu uczestnikowi tego pięknego występu oraz Akcji Katolickiej naszej Parafii w Straconce, która organizuje ten niezwykły występ. Zaś wszystkim MATKOM życzymy jak najwięcej radosnych chwil, pociechy ze swoich dzieci oraz opieki ze strony Patronki Parafii.

 

Bielsko – Biała Straconka 27.05.2012r.                                                                                  ks. RJ.

 

do aktualności                                                                                                        foto: Dawid Babiarczyk