NOWI ANIMATORZY LITURGICZNEJ WSPÓLNOTY W NASZEJ PARAFII

 

W Wielki Czwartek 05.04. ks. bp Tadeusz Rakoczy ustanowił nowych animatorów liturgicznych dla parafii naszej diecezji. Sto jeden nowych opiekunów służby liturgicznej otrzymało krzyż animatorski, który zobowiązuje ich do uczciwego życia, głębokiego świadectwa wiary i dobrego przykładu oraz zaangażowania w  posługę  liturgiczną w parafii. Z naszej parafii podobny krzyż otrzymało dwóch lektorów: Wojciech Ryłko i Łukasz Momot. Ukończyli oni specjalny kurs przygotowawczy w Pogórzu i po zdanym egzaminie zostali dopuszczeni do posługi animatora liturgicznego. Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy, aby dobry Bóg wspierał ich dobre świadectwo życia i wynagradzał każdy gest zaangażowania w parafii.

 

Bielsko – Biała 06.04.2012r.                                                                                      ks. RJ.

 

do aktualności                                                                                                                                                                foto: Edward Ryłko