SPOTKANIE OPŁATKOWE

 

W niedzielę 9 stycznia 2011r. odbyło się spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej i Chóru naszej parafii. Przeszło trzydzieści osób w uroczystym nastroju złożyło sobie życzenia zdrowia i pomyślności w rozpoczętym już nowy roku, który miejmy nadzieję będzie następnym, bogatym w wydarzenia parafialne o charakterze modlitewnym, pielgrzymkowym i charytatywnym. W programie spotkania min. miała miejsce prezentacja Medalu Akcji Katolickiej, jakim w ostatnim czasie został obdarowany p. dr Adam Kisiel za szczególne zasługi w dziedzinie obrony życia ludzkiego. Temu wydarzeniu zostanie poświęcona oddzielna informacja, którą w szczegółach poznamy już wkrótce. Razem z ks. proboszczem oraz całą wspólnotą parafialną w Straconce jesteśmy wdzięczni za wszelkie inicjatywy, jakimi powyższe grupy ubogacają nas w ciągu całego roku liturgicznego od wielu już lat.

 

Bielsko -  Biała Straconka 09.01.2011r.                                                                              ks. RJ.

do aktualności                                                                                                                                            foto: Przemysław Staszek