DZIECI KLAS DRUGICH NA PIELGRZYMCE DZIĘKCZYNNEJ

 

W dniu 18 maja dzieci komunijne naszej parafii wybrały się na pielgrzymkę dziękczynną za dar Komunii Świętej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Tam w uroczystej mszy św. dziękowały Bogu za  niezwykły dar, w którym Chrystus ofiarowuje siebie wszystkim ludziom obiecuje zbawienie każdemu „kto spożywa ten chleb, który z nieba zstępuje”. Razem z dziećmi swoją wdzięczność wyrazili przedstawiciele rodziców oraz wychowawczynie klas panie Anna Myszka i Celina Wandzel. Grupa zwiedziła niektóre miejsca klasztoru, dowiedziała się wielu ciekawostek oraz przed obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej zawierzyła swoje dziecięce życie, rodziców, nauczycieli i wychowawców opiece Matki Najświętszej. Drugim, już bardziej rekreacyjnym punktem wyjazdu był Park Miniatur w Inwałdzie, w który w miłej atmosferze rekreacji dzieci spędziły popołudniowy czas. Z pewnością ubogaceni i szczęśliwi powróciliśmy wieczorem do naszej parafii.

 

Bielsko – Biała Straconka 19.05.2011r.                                                                                                  ks. RJ.

 do aktualności                                                                                                                                                                    foto; Lidia Malarz